اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

خطای Postfix/smtpd hostname does not resolve to ip address

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

خطای Postfix/smtpd hostname does not resolve to ip address

سلام. من طبق آموزش نصب و راه اندازی میل سرور موفق شدم یک ایمیل سرور لینوکسی راه اندازی کنم. من دو تا دامنه هم روی این میل سرور دارم میزبانی میکنم و ایمیل ها هم روی اوتلوک و کلاینت های دیگر ایمیل ریجیستر شده اند و بدون مشکل دارند ایمیل ارسال و دریافت میکنند. من برای دامنه شماره 2 (domain2.com) یک اکانت ایمیل با نام support@domain2.com درون میل سرور درست کردم و این اکانت رو در بخش تنظیمات ایمیل وردپرس سایتم وارد کردم اما ایمیل هایی که از طرف سرور وردپرس ارسال میشه به مقصد نمیرسه. (البته این مشکل فقط روی وردپرس هستش و الان اکانت ایمیلم رو اوتلوک ریجیستر هست و داره سند و ریسیو میکنه) من لاگ های mail server رو که دیدم متوجه شدم ایمیل هایی که از سمت وردپرس ارسال میشه به سرور ایمیل میرسه ولی اونجا drop میشند. موقعی که ایمیل به mail سرور میرسه با خطای زیر مواجه میشه :
    کد PHP:
    May 29 16:59:15 mail postfix/submission/smtpd[3878]: warninghostname domain1.com does not resolve to address 192.168.100.10
    May 29 16
    :59:15 mail postfix/submission/smtpd[3878]: connect from unknown[192.168.100.10]
    May 29 16:59:15 mail postfix/submission/smtpd[3878]: Anonymous TLS connection established from unknown[192.168.100.10]: TLSv1.2 with cipher ECDHE-RSA-AES256-GCM-SHA384 (256/256 bits)
    May 29 16:59:15 mail postfix/submission/smtpd[3878]: lost connection after STARTTLS from unknown[192.168.100.10]
    May 29 16:59:15 mail postfix/submission/smtpd[3878]: disconnect from unknown[192.168.100.10
    من از منوی تنظیمات ایمیل وردپرس این تنظیمات را انجام دادم :
    کد PHP:
    Protocol SMTP
    Encryption 
    8bit
    Port 
    587
    Host 
    mail.domain2.com
    User 
    support@domain2.com
    Pass 
    pass@support
    SSL 
    TLS 
    مشکل از کجا میتونه باشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X