اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

دوستان کسی با نرم افزار test disk کار کرده

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

دوستان کسی با نرم افزار test disk کار کرده

من یه هارد 1 ترا بایت دارم که دیگه اونو سیستم نمیشناسه و 2 هارد های من که جمعا 2 ترابایت هستن میشنامسه من شنیدم که میشه اطلاعات رو با نرم افزار test disk برگرداند شما دوستان میتونید به من کمک کنید ممنون بعد یه چیزی دیگه هارد کار میکنه ولی سیستم نمیشناسه کل زندگیم داخل این هارد واقعا بد دردیه ممنون

سلام
    مدل هاردتون segate هست یا western digital ؟

کامنت

سلام مدل هارد من وسترن هست مگه فرقی هم میکنه

کامنت

بله . هارد های سیگیت 500 و یک ترا و یک و نیم ترا شون باگ دارن فریم ویرهاشون میپره . هاردتون رو به سیستم وصل کنید و از توی setup مادربرد چک کنید ببینید هارد رو دیتکت کرده یا نه ؟ اگه دیتکت شده برای اینکه سطح هارد رو چک کنید با نرم افزار mhdd این کار رو میتونید انجام بدین . اگه هم دیتکت نشه که باید برد و مدیاتون بررسی بشه

کامنت

سلام دوست عزیز
          هارد رو نمیشناسه بعد یکی از دوستام میگه هارد رو فریز کن شاید درست شه یعنی بزار داخل پلاستیک بزار داخل یخچال .
          دوست عزیز راهی به نظرتون نمیرسه که یه بار بشناسه بعد من اطلاعات رو بگیرم بعد برم بورد رو عوض کنم.

کامنت

نه این کار رو انجام ندین . هارد رو زمانی خنک میکنن که به شدت داغ میشه یا بدسکتور شدید داره که موقع خوندن اطلاعات داغ میکنه -اونم با فن های مخصوص هارد که هم روش و هم پشتش فن میزاریم که حسابی خنک بشه نه اینکه بزاریش توی یخچال .
            ولی کلا بگم گرما قاتل قطعات الکترونیکی هستش هر چی قطعات سخت افزاری تون خنک تر باشه شما سرعت بیشتری دارید
            هاردتون اصلا روشن میشه ؟ یه کابل برق بهش وصل کنید و خوب به صدای موتور هارد گوش کنید به اندازه یک الی دو دقیقه ببینید صدای استارت خوردن موتور هارد میاد ؟ به اندازه یک دقیقه خوب به صدای هارد توجه کنید بعضی وقتها بعد از یک دقیقه کار کردن هارد موتورش از کار میوفته یا اینکه صدای تق تق خیلی ریزی میده .

کامنت

سلام
              هارد روشن میشه بعد از 15 ثانیه که کار کرد چند بوق به فاصله 4 ثانیه داره و صدای غریج غریج که داره هی کم میشه هی زیاد میشه نمیدونم منظورم رو رسوندنم یا نه

کامنت

در صورتی که بردتون مشکلی نداشته باشه که احتمالش خیلی کم هست هاردتون out هست . پاورتون رو هم چک کنید این مشکل رو پاور میتونه ایجاد کرده باشه .

کامنت

پاورم پاسکال قدیمیه در ضمن 1 ماه پیش گرافیکم هم رو سوزونده بود الان تکلیف این هارد چی میشه؟

کامنت

اولین کار اینه که پاورتون رو عوض کنید پاور هم توصیه میکنم Green تهیه کنید واقعا پاورهای خیلی خوبی داره که ضرر بیشتری بهتون وارد نکنه . هاردتون هم شاید بشه اطلاعاتش رو در آورد البته اگه اطلاعاتتون خیلی مهم است و ارزش داره در غیر اینصورت به فکر یک هارد جدید باشید.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                    در حال انجام ...
                    X