اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Recover کردن هارد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Recover کردن هارد

سلام من یک هارد 40 گیگ داشتم روش ویندوز بود centos ریختم واسه الستیکس حالا نیاز دارم چند تا فایل از روش recover کنم آیا راهی هست؟
    rmalekghasemi.ir
    MTCNA MTCRE CCNA CCNP
    CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
    09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

سلام
    بله میتونید ریکاوری کنید ولی احتمال بازگشت فایلهاتون خیلی کم هست . چون اوررایت شدن اکثرشون با این کاری که کردی.
    موقعی که ویندوز روش بود چند تا پارتیشن داشت ؟

کامنت

4 تا برنامه ای سراغ داری باهاش recover کنم که پارتیشن بندی لینوکس رو بشناسه رو بهم بدی
      rmalekghasemi.ir
      MTCNA MTCRE CCNA CCNP
      09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

کامنت

شما اطلاعاتتون تحت ویندوز بوده بنابراین باید دنبال نرم افزارهای ریکاوری ویندوزی باشید که بتونه پارتیشن های ویندوزیتون رو پیدا کنید و در صورت امکان اطلاعاتتون رو ریکاوری کنید.
        برای این کار میتونید از getdata back که دونوع میباشد یک مدل برای پارتیشن های FAT و یکی برای پارتیشن های NTFS میباشد. نرم افزار قوی دیگه ای که میتونید استفاده کنید rstudio میباشد. که میتونید توش تعریف کنید که بر اساس فرمت فایلها اطلاعات هاردتون رو ریکاوری کنه . مثلا میتونید توش تعریف کنید که فقط فایلهای آفیس رو براتون پیدا کنه. یا ویدیو و غیره .....

کامنت

کد PHP:
          www.p30world.com 
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-11-2020, 10:18 PM.
          rmalekghasemi.ir
          MTCNA MTCRE CCNA CCNP

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X