اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

انتخاب فایل مناسب ibsng

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

انتخاب فایل مناسب ibsng

سلام. من مخام رو لینوکس ibsng رو بالا بیارم رو سرور لینوکسم ک بتونم اکانتینگ رو کامل انجام بدم. ولی یه نسخه هست بنام IBSng-A1.24.tar.bz2 که حجمش 1.2 میگ هست اینم لینکش:

یه نسخه دیگه هم هست ک 1.5 گیگ هست:

این دوتا چه تفاوتی باهم دارن؟؟؟
    میشه یه توضیح در مورد هر کدوم بدین؟؟ ایا من اولی ک 1 میگ هست رو رو سرورم نصب کنم میتونم تمام قابلیت ای اکانتینگ رو داشته باشم؟؟؟یا باید خودم اضافه کنم؟؟

وقتی قرار رو یه سرور لینوکس ibsng نصب بشه من تاجایی ک سرچ کردم گفتن IBSng-A1.24.tar.bz2 اینو نصبش کنم رو سرور.

از طرفی باز این نسخه 1.5 گیگ رو دیدم .نمدونم چ تفاوتی بینشون هست!!!!!!!! !!!!!!!!
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-23-2021, 07:46 PM.

فرق نمیکنن با همدیگه اگر برای کنترل پهنای باند ibsng-1.24 رو میخواین استفاده کنین امکانات کنترل پهنای باند رو ندارین که به جاش میتونید از میکروتیک کنارش برای کنترل پهنای باند استفاده کنید

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X