اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

خطای AHCI controller unavailable هنگام نصب اوبونتو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

خطای AHCI controller unavailable هنگام نصب اوبونتو

سلام لطفا کمک کنید من میخوام اوبونتو روی سیستم نصب کنم اما نمیشه. قبلا روی سیستم ویندوز 7 و فونیکس نصب کردم الان برای یک کاری اوبونتو میخوام اما همش ارور های تکراری هنگام بوت شدن برای نصب میده اگر میشود کمکی بمن بکنید.

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	7xxl_img_20210325_125159.jpg
نمایش ها:	224
اندازه:	2.37 MB
شناسه:	28123

آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 03-28-2021, 10:57 AM.

سلام. از توی بایوس سیستم تون AHCI هاردتون فعال هست یا غیر فعال؟

کامنت

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید  نام:	16169123621359165345456816789463.jpg نمایش ها:	0 اندازه:	1.62 MB شناسه:	28129

غیر فعال است اما الان تو بایوس فعالش کردم و رفتم برای نصب همون ارور ها را داد ارور ها بالاست
      این عکس پایینم عکس گذاشتن رو achi

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید  نام:	1616912532419387924886614985351.jpg نمایش ها:	0 اندازه:	4.09 MB شناسه:	28130
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 03-28-2021, 05:41 PM.

کامنت

لطفا یکیتون کمک کنه خواهشا تو پیام قبلی مشکلم و گفتم من نیاز شدید به لینوکس دارم

کامنت

اطلاعات بیشتری بنویسید. مدل هاردتون چیه؟ کدوم ورژن اوبونتو رو دارید نصب میکنید؟ روی لپ تاپ دارید نصب میکنید یا پی سی؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

میخوام جدیدترین نسخه اوبونتو lts رانصب کنم.
            روی pc که قبلا روش ویندوز و فونیکس نصب شده میخوام نصب کنم. هارد هم دوتا دارم یدونه 1 ترابایت و یدونه 250 گیگ یکیش اینترنال و یکی دیگش hdd
            سی پی یو هم Core i5
            رمم 8
            گرافیکم گرافیک خود cpu که به 1 گیگ و نیم هست
            ​​​​​​

کامنت

اگه راهی داره یا سایتی گفته که نصب کنم چطوری ممنون میشم بگید اگرم راهی نداره بازم بگید منتظر نباشم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
              در حال انجام ...
              X