اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب VLC در لینوکس مینت 17

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب VLC در لینوکس مینت 17

با سلام .

من چند وقتیه دارم با لینوکس مینت کار می کنم . اما مشکلی که دارم اینه که وقتی لینوکس مینت 17 را نصب می کنم نرم افزار VLC Player باهاش نصب نمیشه لطفا میشه راهنماییم نمایید چیکار باید انجام بدم تا هنگام نصب vLC را نصب کنه ؟

سلام در ابتدا باید ریپازیتوری مربوط به vlc رو به ریپازیتوری های لینوکس mint اضافه کنید.
    کد PHP:
    sudo add-apt-repository ppa:videolan/stable-daily 
    سپس با استفاده از دستور زیر ریپازیتوری مینت رو آپدیت کنید.
    کد PHP:
    sudo apt-get update 
    و به محض اینکه آپدیت تمام شد با استفاده از دستور زیر vlc را نصب کنید.
    کد PHP:
    sudo apt-get install vlc 

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

با تشکر از اینکه پاسخ دادید . اما یک نکته اینکه یکی از دوستانم مینت 11 داره و وقتی نصب می کنه به صورت پیش فرض VLC نصب میشه اما چرا تو این ورژن 17 اینجوری نیست ؟

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X