اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آموزش بک آپ گیری از نرم افزار های نصب شده داخل لینوکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

آموزش بک آپ گیری از نرم افزار های نصب شده داخل لینوکس

سلام به همه بچه های گل انجمن
    خدایش پدرم در اومد اینقد لینوکس عوض کردم و نرم افزار نصب کردم . من بعد از نصب لینوکس کلی نرم افزار از اینترنت دانلود میکنم و روی لینوکس میریزم بعدش به دلیلی اینکه لینوکس رو خیلی دستکاری میکنم اکثر موقع ها مجبور به تعویض لینوکس میشم . سوال من اینه که چطور میتونم از نرم افزار های که از اینترنت دانلود کردم یه بک آپ یا کپی بگیرم که در صورتی که لینوکسم عوض کردم دیگه مجبور نباشم کلی از اینترنت نرم افزار دانلود کنم و به لینوکس بگم که از روی همون نرم افزار های که کپی کردم یا بک آپ گرفتم شروع کنه به نصب نرم افزار .؟
    ممنون بابت راهنمایی های دوستان گرامی

سلام دوست عزیز
    شما میتونی از Time-shift استفاده کنی و وقتی که کل نرم افزارهاتو نصب کردی از لینوکست یک snapshot بگیری و در موقعی که لینوکست با مشکل روبرو شد برگردی به snapshot
    با دستور زیر نصبش کن
    موفق باشی

sudo apt-add-repository -y ppa:teejee2008/ppa sudo apt-get update sudo apt-get install timeshift

کامنت

مرسی امیر جان برای ریکاوریش چه کامندی باید استفاده کرد ؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

برای ریکاوری هم به صورت یوزر فرندلی هست و تو میتونی به صورت گرافیکال سیستم رو ریستور کنی
        بازهم سوالی داشتی در خدمتیم

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
        در حال انجام ...
        X