اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

استفاده از هارد دوم در لینوکس/مشکل لود نشدن برنامه ها در سافتور سنتر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

استفاده از هارد دوم در لینوکس/مشکل لود نشدن برنامه ها در سافتور سنتر

سلام. من کالی لینوکس رو با دسکتاپ KDE روی سیستمم دارم، یه هارد دوم دارم که اونو توی فایل منیجر در بخش آدر لوکیشنز نمایش میده میتونم چیزایی که قبلا توش ریختمو کپی پیست کنم و بیارم تو محیط لینوکس ولی چیزی نمیتونم از محیط لینوکس توی هاردم پیست کنم. سافتور سنترم هم ارور آنیبل تو لود اپلیکیشنز میده ، در حالی که اینترنتم وصله. یه سری پکیج میخوام نصب کنم که اسم دقیقشونو نمیدونم با سرچم پیداشون نکردم فکر کردم تو محیط سافتور سنتر به صورت گرافیکی پیدا کنم که با این ارور مواجه شدم. هم با گذر از تحریم تست کردم هم بدون اون.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X