اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راه اندازی icewarp روی centos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

راه اندازی icewarp روی centos

سلام

اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید که آیا نسخه نال شده از میل سرور icewarp برای نصب روی centos وجود داره؟ و برای نصب حد اقل چه منایع سخت افزاری مورد نیاز هست؟

باسپاس

سلام طبق داکیومنت هایی که ارائه شده شما به ریسورس های زیر نیاز دارید :
    • x86 Linux distribution, Red Hat Enterprise Linux 4, 5 or CentOS certified
    • PHP 5
    • dual-CPU system, Xeon processor
    • 1GB RAM

همچنین تعداد یوزرها هم روی ریسورس شما تاثیر داره که میتونید جزئیات بیشتر رو از لینک زیر مشاهده کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

مرس امیر جان لطف کردید

کامنت

لینک تلگرام رو میفرمایید؟

کامنت

خواهش میکنم. ببخشید فراموش کردم لینک رو پیوست کنم. لطفا از این لینک بررسی کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X