اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

عدم اتصال اینترنت در ubuntu روی VMware

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

عدم اتصال اینترنت در ubuntu روی VMware

باسلام وقت بخیر
    من یه سرور دارم و با VMware سیستم عامل ubuntu 2018 نصب کردم و سیستم عامل اصلی ویندوز سرور حالا روی ویندوز سرور اینترنت دارم اما روی ubuntu اینترنت ندارم
    لطفاً من رو راهنمایی کنید که چگونه اینترنت را به ubuntu که روی VMware نصب هست بدم
    باتشکر

سلام تنظیمات کارت شبکه ماشین ubuntu روی روی حالت bridge بگذارید ببینید مشکلتون رفع میشه؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

سلام دوست عزیز ممنون از پاسخگویی تون
      منظور از کارت شبکه ماشین همون VMware هستش؟
      چون من همین کارو انجام دادم ولی نشد آیا تنظیمات خاصی توی ubuntu نداره البته نسخه ubuntu بنده سروره و محیط گرافیکی نداره

کامنت

بله منظورم کارت شبکه vmware هست. اگر اوبونتو سرور دارید باید تنظیمات شبکه رو به صورت دستی انجام بدید. میشه بگید چه ورژنی از اوبونتو رو نصب کردید تا بتونم راهنمایی بهتری بکنم؟

کامنت

ubuntu ورژن 18.4 هستش

کامنت

از این آموزش استفاده کنید ببینید مشکل تون رو حل میکنه.

نحوه تعریف static ip address در اوبونتو 18.04

اگر باز سوالی بود مطرح کنید.

کامنت

سلام دوست عزیز
              طبق راهنمایی های اون پیج عمل کردم ولی در قسمت اول در کد

$ sudo vim /etc/netplan/01-network-manager-all.yaml
              مشکل پیش امد که ازش عکس گرفتم و به همین شکل زیر میمونه و نمیشه کدی بنویسیم
              برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Untitled.png
نمایش ها:	1059
اندازه:	6.4 KB
شناسه:	25795

کامنت

من ubuntu رو برای نرم افزار bigbluebutton می خوام امکانش هست این نرم افزار تحت وب روی نسخه دسکتاپ ubuntu نصب بشه

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X