اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب اوبونتو در virtualbox

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب اوبونتو در virtualbox

سلام من در هنگام نصب اوبونتو در virtual box هنگام ران کردن ابتدا صفحه ی بنفش نشان داده میشود سپس در صفحه ی سیاه اروری با این متن میدهد: this kernel requires an x86-64 cpu, but only detected an i686 cpu. unable to boot- please use a kernel appropriate for your cpu. برای حل این مشکل باید چه کار کرد؟

سلام سیستم تون رو ریبوت کنید و از طریق بایوس تون آپشن virtualization رو فعال کنید و مجدد اوبونتو رو بوت و نصب کنید.

کامنت

مشکل من همینجاس چون گزینه virtualization در بایوس من نیست.
      این گزینه به چه نام های دیگری نوشته میشود؟

کامنت

مدل سیستم تان رو بفرمایید بررسی کنم

کامنت

asus x44h id:7k
          ram:4g

کامنت

اوبونتو 16.0.4میخوام نصب کنم
            آخرین ویرایش توسط mmaanni; در تاریخ/ساعت 05-01-2018, 03:32 PM.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X