اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

فرستادن کد وارد شده توسط تماس گیرنده به crm

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  فرستادن کد وارد شده توسط تماس گیرنده به crm

  ما در هنگام تماس مشتری ابتدا کد اشتراک مشترک را از تماس گیرنده دریافت می کنیم و می خواهیم این کد اشتراک و شماره پاسخ دهنده را به CRM ارسال کنیم. اطلاعات مربوط به پاسخ دهنده از صف را با استفاده از MEMBERINTERFACE بدست آوردیم و با استفاده از agi به CRM ارسال کردیم. اما نمی دانیم چطور کد اشتراکی که مشتری وارد کرده را هم به CRM ارسال کنیم. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی بکنه.

  #2
  سلام وقتی که مخاطب کد اشتراک رو وارد کرد داخل یک متغییر بریزید و سپس اون متغییر را به agi پاس بدید.یعنی وقتی agi تون رو فراخوانی میکنید متغیر رو هم بهش پاس بدید اینطوری:
  کد PHP:
  exten => s,n,Queue(sale,t,,,10,"test.php,${code}"
  بعد داخل agi این متغیر رو با agi_arg_1 صدا بزنید.

  امیدوارم موفق بشید.

  کامنت


   #3
   با تشکر از راهنمایی شما. مشکل حل شد.

   کامنت

   درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

   انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

   شبکه های اجتماعی
   در حال انجام ...
   X