اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

قابلیت های چند زبانی در freeswitch

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  قابلیت های چند زبانی در freeswitch

  يکي از قابليت هاي پرکاربرد فري سوئيچ (freeswitch)، پشتيباني از زبان هاي مختلف مانند انگليسي و ... در خواندن اعداد، تاريخ، شماره تلفن و ... بدون تغيير در کد و کدنويسي است.

  در اين نرم افزار، قابليت چند زباني با نصب و استفاده از ماژول هايي با الگوي اسمي mod_say_xx فراهم شده است. به عنوان مثال براي زبان انگليسي ماژول mod_say_en، زبان آلماني ماژول mod_say_de و ... وجود دارند. همچنين امکان اضافه کردن و پياده سازي زبان هاي جديد نيز با ايجاد چنين ماژول هايي وجود دارد.

  بنده (مهدی مرادی) اين افتخار را داشتم که در سال 2012 ماژولي با نام mod_say_fa براي زبان فارسي پياده سازي کنم. اين ماژول از سال 2012 در repository اصلي فري سوئيچ قابل دانلود و نصب است. که از لینک زیر میتوانید آن را دریافت نمایید:

  از دوستاني که تمايل دارند از اين ماژول استفاده کنند و يا استفاده کرده اند و به مشکل خورده اند دعوت مي کنم اگر نياز به راهنمايي بيشتر داشتند، سوالات و مشکلات خود را مطرح بفرمايند.

  اگر پيشنهاد و انتقادي هم در جهت بهبود اين ماژول داشتيد، بفرمائيد تا تغييرات اعمال و آپلود شود.

  نویسنده: مهدی مرادی
  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-12-2020, 01:12 AM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X