اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

راه اندازی ماژول کال سنتر ایزابل

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  راه اندازی ماژول کال سنتر ایزابل

  سلام. من از ایزابل 4 استفاده میکنم. اینو کانفیگ کردم. میخوام روش ماژول کال سنتر رو روی issable نصب و استفاده کنم ولی تا وسط نصب که میره قطع میشه. سرور اینترنت داره و از این بابت مشکلی نیست. کسی راهکاری داره؟

  #2
  سلام. ایزابل ip های ایران رو بسته. برای نصب کال سنتر ایزابل یا ترافیک سرورتون رو بندازید روی تانل vpn یا توی یه تاپیکی دیدم اشاره کرده بودید به dns های شکن. که میتونید همونا رو ست کنید روی سرور issabel تون که مشکل تون حل بشه.

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X