اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ارتباط بین گیت وی و پاناسونیک

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • masome vahid
  پاسخ داد
  همونطور که گفتم اینها busy detection ontime - offtime هستند و برای تشخیص تون busy در گیت وی ها استفاده میشن.
  در حقیقت مدت زمانی است که یک tone در فرکانس داده شده موجوده.

  یک نظر بدهید:


 • a.fathi
  پاسخ داد
  این پارامترها چیکار میکنند؟

  یک نظر بدهید:


 • masome vahid
  پاسخ داد
  جفت اون مقادیر رو به 250 هم تغییر بدید

  یک نظر بدهید:


 • a.fathi
  پاسخ داد
  والا پاناسونیک 3 به 8 هست من مقدایر مربوط به timeout را که Default = 300 هست 500 و 100 گذاشتم ولی تغییری نکرد و باز هم خط قطع نمیشه ولی بدون تغییر مقادیر گیت وی روی پاناسونیک های TDA کار میکنه.

  مشکل اینه که مثلا داخلی 120 زدیم از پاناسونیک به گیت وی حالا از روی یک داخلی دیگه پاناسونیک گوشی را برمیداریم 120 را میگیرریم و گیت وی شروع میکنه از تماس ورودی که از داخلی 120 میاد را روت کنه به مقصدی حالا می تونه الستیک باشه یا یک گیت وی دیگه و تماس هم برقرار میشه و صحبت می کنیم وقطی تماس را قطع می کنیم (فرقی نمی کنه از کدوم طرف) line روی گیت وی هنوز روشن میمونه انگار پاناسونیک نمی فهمه که تماس قطع شده...!!!

  یک نظر بدهید:


 • masome vahid
  پاسخ داد
  من این مدل رو کار نکردم مطمینید که از سمت پاناسونیک نیست؟
  احتمال داره که با تغییر مقدارهای بالا که گفتم تا حدودی مشکل برطرف بشه.

  یک نظر بدهید:


 • a.fathi
  پاسخ داد
  خیلی ممنون از پاسخ شما
  نکته اینجاست که وقتی من این گیت وی را به یک پاناسونیک tda میزنم درسته و بعد از تماس خط قطع میشه ولی وقتی بهاناسونیک tes824 میزنم بعد از تماس خط مشغول میمونه...!!! :(

  یک نظر بدهید:


 • masome vahid
  پاسخ داد
  تنظیمات گیت وی رو بررسی کنید و برای بخش
  Busy detection مقدار گزینه های On-time و Off-time رو تغییر بدبد.
  الان مقدارش چیه؟

  یک نظر بدهید:


 • a.fathi
  موضوعی را با عنوان ارتباط بین گیت وی و پاناسونیک ایجاد کرد.

  ارتباط بین گیت وی و پاناسونیک

  یک گیت وی newrock داریم که پورت های FXO آن خورده به داخلی های پاناسونیک 101 تا 108 حالا وقتی از روی پاناسونیک داخلی های 101 تا 108 را میگیریم با ترانکی که بین گیت وی و الستیک خورده شده تماس به الستیکس میرسه و میره روی IVR ولی مشکل اینجاست که وقتی تماس را قطع می کنیم چراغ های Line روی گیت وی روشن میمونند...!!! و همچنان اون خط مشغول میمونه...!!!

  این در خالی هست که اگر به جای داخلی های پاناسونیک خط شهری را به FXO های گیت وی وصل کنیم چنین اتفاقی نمیوفته و به محض قط کردن تماس خط هم آزاد میشه.

  این مسئله را با hotline کردن دوتا گیت وی هم تست کردیم که FXO های گیت وی اول اگر کسی تماس بگیریه FXO های گیت وی دوم زنگ بوخوره ولی اگر به FXO های گیت وی اول پاناسونیک وصل بشه بعد از خطع کردن تماس خط آزاد نمیشه و همینطور اشغال میمونه ولی اگر خط تلفن شهری به گیت وی اول وصل کنیم بعد از قطع کردن تماس خط آزاد میشه. :)

  دوستان فکر میکنند مشکل از کجا باشه؟

  مدل پاناسونیک TES824 هست

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X