اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

آمورش نحوه از بين بردن نويز محيط در گيت وي نيوراك

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  آمورش نحوه از بين بردن نويز محيط در گيت وي نيوراك

  نحوه از بين بردن نويز ناخواسته محيط در گيت وي هاي FXO نيوراك

  هدف :هدف از اين سناريو كاهش و از بين بردن نويز ناخواسته محيط بر روي گيت وي هاي FXO نيوراك مي باشد. لازم به ذكر است كه گيت وي هاي نيوراك با استفاده از DSP هاي موتورولا در حالت پيش فرض نويز و اكو را حذف مي نمايند. در برخي حالات موارد محيطي اثر زيادي بر گيت وي مي گذارنند كه باهث ايجاد نويز مي شود. از اين روش مي توان براي كاهش و حذف نويز اقدام كرد.
  مرحله اول :

  پس از وارد شدن به گيت وي ، به منوي Advanced و سپس به زير منوي Trunk برويد. در اين بخش گزينه هاي Gain to IP و Gain to PSTN به صورت پيش فرض 0 dbو -3db مي باشند. با تغيير اين پارامترها ميزان نويز را بررسي كنيد. پس از تعيين بهترين حالت، تغييرات را ثبت نماييد.
  مرحله دوم :

  بعد از اعمال تغييرات در مرحله اول، اگر همچنان نويز ادامه داشت مرحله دوم را اجرا كنيد. وارد پنل وب گيت وي شويد، سپس اين عبارت را در مرورگر Internet Explorer وارد نماييد.

  کد PHP:
  http://x.x.x.x/xml?method=gw.config.set&id650=x 
  به جاي عبارت x.x.x.x آدرس IP گيت وي را وارد نماييد و پارامترهاي داده شده را با دقت تايپ كنيد. پس از آن دقت كنيد كه صفحه نمايش داده شده مطابق با شكل زير باشد. پس از اعمال تغييرات دستگاه را ريبوت و تست نماييد.


  توضيحات :
  • براي انجام تغييرات از مرورگر Internet Explorer استفاده نماييد

  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-11-2020, 10:51 PM.

  من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

  #2
  gain to ip و gain to pstn رو به سمت منفی ببرید و برای اینکه از طریق
  کد PHP:
   http://x.x.x.x/xml?method=gw.config.set&id650=x 
  نویز را بردارید اول باید توی یک مرورگر به گیتوی login کنید و توی اینترنت اکسپلورر آدرس بالا را وارد کنید و مقدار x رو برار یکی از اعداد 0 و 1 و 2 و 3 قرار بدید تا این پیغام رو دریافت کنید .
  کد PHP:
  <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
  -<rsp stat="ok">
  <config method="gw.config.set"> </config>
  </rsp>
  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-11-2020, 10:52 PM.
  او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
  نگذار این چرخه قطع شود:279:

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X