سلام به همه دوستان
این مدل ataها قابلیت این رو داره که روش سوپر یوزر تعریف کنی که حتی با ریست فکتوری هم این سوپر یوزر پاک نمیشه .
برای اینکه بتونیم این یوزر رو پاک کنیم و ata رو به تنظیمات اولیه کارخانه برگردونیم من یه روش جالب در اوردم که بهتون آموزش میدم.

برای این کار تنها میتونید از روش telnet کردن استفاده کنید . این ataها برای telnet کردن یه آی پی دیفالت دارن بعد از این که آی پی دیفالتش رو در اوردین ata رو روشن کرده یعنی کابل برقش رو وصل میکنید و از موقعی که روشن میشه حدودا 5 ثانیه زمان دارید که بهش telnet بزنین در غیر اینصورت اگه اون تایم بگذره telnet میکنه ولی ازتون همون یوزر و پسورد که موقع وارد شدن به صفحه web میزنین رو باید وارد کنید که ما در اینجا یوزر و پسورد رو نداریم . ولی اگه تو همون تایم خاص بهش telnet کنید وارد یه محیطی میشین که ۴ تا گزینه داره مثل شکل زیر۱- tftp claient download
2- print boot params
3- clear config
4- exit

در اینجا اگه میخواین همه تنظیمات و همه یوزر و پسوردها پاک بشه و برگرده به تنظیمات اولیه کارخانه باید گزینه ۳ رو انتخاب کنید. بعد از اینکه زدین به اندازه ۵ ثانیه ata رو خاموش کرده و بعد روشن میکنیم.
در اینجا دوباره آی پی ata رو وارد کرده توی صفحه وب و بعدش با صفحه لاگین مواجه میشین که یوزر و پسورد ازتون میخواد. که میتونید با admin/admin وارد کنسول ata بشین.

دوستان اگه سوالی در این مورد داشتن میتونن اینجا بزارن اگه تونستم جواب میدم.
موفق باشید.
فایل های پیوست شده