اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل اکوی صدا در الستیکس و کارت اتکام

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل اکوی صدا در الستیکس و کارت اتکام

سلام
    من ی سرور الستیکس به همراه دو کارت اتکام و 8 ماژول fxo دارم الان حدود شش ماه میشه دارم از این سرور استفاده میکنم و تا قبل از این مشکل اکو نداشتم ولی از دیروز و بعد از تغییر در سیم کشی خطوط تلفن, فقط در تماس های بیرونی با تلفن ها که اونا هم اتکام هستند با مشکل اکو روبرو شدم
    1-توی فایل system.conf مقدار echocancel برابر oslec برای همه کانال ها
    2-توی فایل chan_dahdi.conf مقدار echocanceler برابر yes
    3-gain تلفن ها کم شده و تاثیری نداشته
    4-مقدار rxgain و txgain در فایل chan_dahdi.conf برابر 0.0
    ولی در قسمت hardware الستیکس هر بار که نوع اکو کنسلر رو از none به oselc تغییر میدم و ذخیره میکنم باز به حالت noe برمیگرده
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    آخرین ویرایش توسط maryam; در تاریخ/ساعت 08-15-2021, 03:35 AM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X