اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اشغالی دائم یکی از لاین های کارت شهری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

اشغالی دائم یکی از لاین های کارت شهری

سلام
    دوستان ما هشت تا خط شهری داریم که به یک کارت هشت پورت دیجیوم وصل کردیم
    و برای هر لاین یک ترانک درست کردم و یک اوت باند روت مشکلی که هست اینه که لاین 6 همیشه پیغام busy می ده
    من روت مربوط به این لاین رو حذف کردم و دوباره ساختم ترانکشم همینطور ولی تغییری نکرد تنظیمات همشون یکی هست نمی دونم مشکل از کجاست خود خط رو هم تست کردم مشکلی نداشت و بوق داره
    دوستان راهکاری دارند
    در ضمن این هشت تا خط ما در واقع 8 تا داخلی سانترال هستند که به 8 تا خط شهری دسترسی دارند
    آخرین ویرایش توسط yari67; در تاریخ/ساعت 02-18-2014, 04:11 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X