اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

جابجایی نسخه پشتیبان الستیکس از یک سرور به سرور دیگر

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  جابجایی نسخه پشتیبان الستیکس از یک سرور به سرور دیگر

  سلام . یه سرور الستیکس دارم که کلی داخلی و روت توش تعریف کردم میخوام از این تنظیمات یه بک آپ بگیرم و روی یه سرور دیگه که الستیکس روش نصب هست برگردونم . ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند.

  #2
  بک آپ رو از سرور آپلود کن بعد به سرور بعدی ببر و در آدرس روبرو بگذار /var/www/backup و در اونجا Restore کن .

  کامنت


   #3
   من با winscp این کار رو انجام دادم به صورت تستی یه الستیکس روی ویرچوال ریخته بودم که وقتی بک آپ رو روی اون برگردوندم همه چی به هم ریخت دیگه صفحه pbx بالا نمیادش و سفید نشونش میده .

   کامنت

   درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

   انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

   شبکه های اجتماعی
   در حال انجام ...
   X