اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

بالا بردن صدا به صورت کلی

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  بالا بردن صدا به صورت کلی

  سلام دوستان کسی تونست با دستکاری کردن Volume Gain یا دستکاری تابع Volume صدای Elastix رو به صورت کلی افزایش بده ؟؟؟
  rmalekghasemi.ir
  MTCNA MTCRE CCNA CCNP
  CISCO-Mikrotik-VOIP-HP servers
  09131407063 تماس فقط امور تجاری -انجام امور تخصصی شرکت ISP-ISDP و ارگان های دولتی -مشاوره

  #2
  من انجام دادم تاثیر داشته ولی نه اونطور که فکر کنید کیفیت و بلندی صداها خیلی زیاد بشه . تاثیر Volume Gain خیلی کم هست توی بلندی صدا در الستیکس ولی اگه خیلی بیش از حد درجش رو بالا ببری باعث میشه تو سیستمت نویز بیوفته .

  کامنت


   #3
   تو الستیکس منم صداها خیلی ضعیف بود این فایلی که آقا رامین گفتن رو دستکاری کردم خیلی فایده نکرد . آخر سر برای حل مشکل یکسری هدست حرفه ای خریدم که خدایش هم کارم رو خیلی راه انداخت الان هم با این هدست ها هم صداها در الستیکس بلند شده و هم کیفیت صدا خوب شده.
   اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

   کامنت

   درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

   انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

   شبکه های اجتماعی
   در حال انجام ...
   X