اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

دانلود نرم افزار winscp 5.5 final جهت انتقال فایل بین ویندوز و لینوکس و برعکس

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  دانلود نرم افزار winscp 5.5 final جهت انتقال فایل بین ویندوز و لینوکس و برعکس

  نرم افزار winscp یک نرم افزار opensource جهت برقراری ارتباط با سرور برای ارسال و دریافت اطلاعات از طریق FTP و SFTP میباشد. با این نرم افزار شما میتوانید از راه دور بین کامپیوتر خود و یک کامپیوتر دیگر فایل هاتون رو رد و بدل کنید .
  شما میتوانید به صورت گرافیکی و با چند کلیک ساده و یا به صورت درگ اند دراگ فایل های مورد نظرتون رو جابجا کنید . و حتی دارای ویرایشگری میباشد برای برنامه نویسان که بتوانند فایلهای متنی را ویرایش کنند. این نرم افزار از تمام پروتکل های وب هم پشتیبانی میکند .
  پرتکل های SSH1,SSH2,FTP,SCP از جمله پروتکل های میباشد که این نرم افزار پشتیبانی میکند .

  برنامه winscp 5.5 final به پیوست میباشد.

  فایل های پیوست شده

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X