اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در ساخت ویس میل(voice mail)الستیکس

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  مشکل در ساخت ویس میل(voice mail)الستیکس

  سلام به همه
  من توی الستیکس ویس میل رو فعال کردم . وقتی داخلی به داخلی زنگ میزنه در صورت جواب ندادن اون داخلی میره روی ویس میل . و موقعی هم که داخلی مشغول باشه میره روی ویس میل . من چطور میتونم یه کاری کنم که وقتی داخلی جواب نداد بره روی ویس میل ولی وقتی که داخلی مشغول بود بوق مشغولی بخوره ؟
  اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

  #2
  سلام
  call waiting رو enable کن

  کامنت


   #3
   این کاری که گفتید رو انجام دادم نشد.call waiting فقط پشت خطی رو فعال میکنه من فکر کنم منظورم رو بد رسوندم. من میخوام وقتی داخلی مشغول بود بوق مشغولی بخوره و وقتی داخلی جواب نداد بره روی ویس میل .
   اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

   کامنت


    #4
    توی follow me داخلی مقصد مورد نظر رو روی voice mail بگذارید.

    کامنت

    درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

    انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

    شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X