اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اعلام تعداد نفر افراد منتظر در صف تلفن

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  اعلام تعداد نفر افراد منتظر در صف تلفن

  ضمن سلام و تشکر از تمامی عزیزانی که پاسخگو هستند و به مدیریت دانش می پردازند من از الستیکس استفاده می کنم. تماس های زیادی پشت خط می مونن و کارشناسان در حال گفتگو هستند، چگونه می توانم به تماس گیرنده ها اعلام کنم که چند نفر دیگه توی صف هستند ؟ با تشکر

  #2
  سلام
  خواهش میکنم انجام وظیفست . شما از تب PBX و از منوهای سمت چپ روی گزینه queues که کلیک کنید از اونجا میتونید یه صف جدید تشکیل بدین یا اینکه اگه صفی رو از قبل ایجاد کردین روی صف مورد نظرتون کلیک کنید و از بخش Caller Position Announcements گزینه Announce Position رو روی YES قرار بدین این گزینه تعداد افراد منتظر در صف انتظار رو بیان میکنه .

  برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	Capture32.PNG
نمایش ها:	1
اندازه:	8.7 KB
شناسه:	16982

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X