اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل ضعیف بودن صداها در الستیکس

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  مشکل ضعیف بودن صداها در الستیکس

  سلام به همه بچه های کامندسورس
  توی الستیکس تازه کارم من یه سیستم راه اندازی کردم با چند تا داخلی بعد روشون سافت فون نصب کردم . فقط یه مشکلی دارم که صداها خیلی ضعیف هست . من ولوم ویندوز های و سافت فون ها رو تا آخر زیاد کردم خیلی تاثیر نداشت . از توی الستیکس راهی هست من بتونم یه کم دیگه صداها رو زیاد کنم ؟

  #2
  سلام
  منم توی شرکتمون همچین مشکلی داشتم . که برای رفع همچین مشکلی از هدست های که ولوم دارند روی خودشون استفاده کردم . بعضی از سیستم ها رو هم کارت صدا گذاشتم روش تقریبا بهتر شدن نسبت به قبل .
  اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

  کامنت


   #3
   سلام
   توی این مسیری که میگم برین :
   etc/asterisk/chan-dahdi.conf/
   دو تا خط هست که نوشته rx gain و tx gain که این دو خط عددهای جلوش رو یه کم باشون بازی کن یا بالا و پایین کن که توی کم و زیاد شدن صدا و حتی نویز ها رو هم میتونی با بالا و پایین کردن این اعداد کم و زیاد کنی .

   من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

   کامنت

   درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

   انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

   شبکه های اجتماعی
   در حال انجام ...
   X