اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

wsdl برای انجام چه کاری استفاده میشه؟ :)

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

 • Abbas_Karimi
  پاسخ داد
  کارای زیادی میشه انجام داد . برنامه خاصی نیست . مثل اینکه شما بگی با برنامه نویسی چه کاری میشه انجام داد . برای سرویس دهی انجام میشه . این سرویس دهی هرچی میتونه باشه .

  یک نظر بدهید:


 • M.R.S.CO
  پاسخ داد
  ممنون آقای کریمی
  والا می خواستم در موردش بدونم ، مثلا چه کاری میشه با الستیکس انجام داد؟

  یک نظر بدهید:


 • Abbas_Karimi
  پاسخ داد
  سلام
  برای گرفتن سرویس استفاده میشه . هر نوع سرویسی میشه . شما میخوای با wsdl چه کاری انجام بدید . مثلا من به tts فارسی وصل کرده بودم . یه سرور tts بود من به سرور Text رو میدادم و Wav رو میگرفتم . من از طریق Wsdl client به سرور وصل میشدم و کارامو انجام میدادم .

  یک نظر بدهید:


 • M.R.S.CO
  موضوعی را با عنوان wsdl برای انجام چه کاری استفاده میشه؟ :) ایجاد کرد.

  wsdl برای انجام چه کاری استفاده میشه؟ :)

  سلام دوستان
  دوستان کسی در مورد wsdl که در هم الستیکس استفاده میشه اطلاعاتی داره؟یعنی چه کارایی میشه باهاش انجام داد؟دنبال مثالم تا خوب برام جا بیوفته
  با تشکر

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

ایمیل مدیریت

Habili@linux-zone.org

در حال انجام ...
X