اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

wsdl برای انجام چه کاری استفاده میشه؟ :)

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  wsdl برای انجام چه کاری استفاده میشه؟ :)

  سلام دوستان
  دوستان کسی در مورد wsdl که در هم الستیکس استفاده میشه اطلاعاتی داره؟یعنی چه کارایی میشه باهاش انجام داد؟دنبال مثالم تا خوب برام جا بیوفته
  با تشکر

  #2
  سلام
  برای گرفتن سرویس استفاده میشه . هر نوع سرویسی میشه . شما میخوای با wsdl چه کاری انجام بدید . مثلا من به tts فارسی وصل کرده بودم . یه سرور tts بود من به سرور Text رو میدادم و Wav رو میگرفتم . من از طریق Wsdl client به سرور وصل میشدم و کارامو انجام میدادم .

  کامنت


   #3
   ممنون آقای کریمی
   والا می خواستم در موردش بدونم ، مثلا چه کاری میشه با الستیکس انجام داد؟

   کامنت


    #4
    کارای زیادی میشه انجام داد . برنامه خاصی نیست . مثل اینکه شما بگی با برنامه نویسی چه کاری میشه انجام داد . برای سرویس دهی انجام میشه . این سرویس دهی هرچی میتونه باشه .

    کامنت

    درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

    انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

    شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X