اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل توزیع عادلانه تماس ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• fomajid
    پاسخ داد
    دوستان سلام
    با راهنمایی شما عزیزان مشکل حل شد
    از کمک و راهنمایی شما خیلی خیلی ممنونم
    پایدار باشید

یک نظر بدهید:

• masome vahid
    پاسخ داد
    سلام
    شما نیاز به misc distination ندارید
    به ازای هر کارشناس میتونین یه داخلی تعریف کنین و بعد در follow me شماره موبایلشونرو بدین
    بعد خط ورودیتون رو بفرستین به queue
    داخل صف هم داخلی هاشونو بذارین و ring strategy رو هم بذارین روی rrmemory

یک نظر بدهید:

• Abbas_Karimi
    پاسخ داد
    سلام
    با queue ها کار کنید و Ring strategy

یک نظر بدهید:

• fomajid
    موضوعی را با عنوان مشکل توزیع عادلانه تماس ها ایجاد کرد.

مشکل توزیع عادلانه تماس ها

دوستان سلام
    یک مشکلی دارم که اگر راهنمایی کنید خیلی ممنونتون می شم.
    من یک سرور الستیکس راه اندازی کردم که ورودیش یک خط 5 رقمی ای وان هست و خروجیش 4 خط شهریه
    کسانی که با این خط 5 رقمی تماس می گیرند رو از طریق خطوط شهری به شماره موبایل هایی که بصورت misc destination
    تعریف کردم وصل می کنم
    مشتریان با شماره 5 رقمی تماس می گیرند و باید به موبایل یکی از 30 کارشناس وصل شوند
    تمام مسیر درست ایجاد شده و کار می کنه فقط مشکل اینه که چیکار کنیم که همه تماس ها به یک نفر نرسه و وقتی تماس اول به کارشناس اول وصل شد تماس بعدی به کارشناس دوم وصل بشه و اگه چند ساعت بعد کسی تماس گرفت به کارشناس سوم وصل بشه. حالا نمی دونم بصورت رندوم یا ترتیبی میشه این کارو انجام داد؟ در واقع می خواهیم تماس ها بصورت عادلانه بین 30 کارشناس توزیع بشه

متاسفانه من برنامه نویسی دایال پلن رو زیاد بلد نیستم و نمی دونم فانکشن رندوم داره یا نه و آیا میشه شماره هارو در یک آرایه ریخت و فراخونی کرد و اگه میشه چه جوری باید نوشت .اگه میشه محبت کنید بنویسید چه کامندهایی و در کدام فایل باید اضافه کنم.
    بازم ممنون از حسن توجه شما
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-21-2021, 04:54 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X