اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مراحل پردازش فکس در AvantFax و HylaFax

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  مراحل پردازش فکس در AvantFax و HylaFax

  پروسه دریافت فکس :

  سرور AvantFax این امکان رو به ادمین هاش میده که به هر یوزری پرمیژن بدن که بتونن تمام فکس های دریافتی و یا فقط فکس هایی رو که به یک فکس مودم خاص ارسال شده ببینن . تمام فکس هایی که رسیده به سرور دیتابیس AvantFax انتقال داده میشن و در اونجا به فرمت PDF ذخیره میشن . و پیش نمایش اونها از طریق وب امکان پذیر میباشد. اگر برای شماره ی ارسال کننده ی فکس ، Fax2Email تنظیم شده باشه AvantFax مستقیما فکس های دریافتی رو به یک ایمیل آدرس مورد نظر ارسال میکنه و دیگه روی صفحه وب نمایش داده نمیشود.

  برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	incoming faxes avantfax.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	30.0 KB
شناسه:	17569
  پروسه ارسال فکس :

  برای ارسال فکس کاربران هم میتونن از صفحه وب استفاده کنن و هم از طریق یک نرم افزاری که روی کامپیوتر کاربران نصب میشه و کاربران باید ازطریق سرور HylaFax با یوزر و پسورد خودشون لاگین کنند .
  به محض اینکه فکس ها ارسال بشن و یا هر گونه مشکلی در ارسال انها به وجود بیاد کاربران یک ایمیل اطلاع رسانی دریافت میکنن . و اگه فکس ها با موفقیت ارسال بشن اونها برای مراجعات بعدی ذخیره میشن.


  برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	outbound faxes avantfax.jpg
نمایش ها:	1
اندازه:	30.1 KB
شناسه:	17570

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X