اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

خالی بودن تیبل cc_call table در a2biling

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  خالی بودن تیبل cc_call table در a2biling

  سلام به همگی

  من چند مورد مشکل خوردم در a2billing امید وارم با راهنمایی هاِی شما حل بشه . a2billing رو کانفیگ کردم و زیر بار هست و به درستی accounting تماس ها رو انجام می ده . و اینکه به درستی اطلاعات از دیتابیسش خونده و در اون نوشته می شه یعنی اینکه ارتباط با دیتابیسش درسته . ولی الان مشکل عدم ثبت cdr رو دارم. cc_call در دیتابیس mya2billing خالیه . البته cdr ای که در elastix ثبت می شه به درد من نمی خوره . چون pin number و destination number در اون وجود نداره . من چطور مشکل cdr رو در a2billing حل کنم ؟

  بعد از اجرای درسته a2billing.agi تماس hangup می شه . ولی من می خوام بعد اجرای اون با h extension تماس یه سری پارامتر رو در cdr عوض کنم . کد درسته چون همه جا درست کار می کنه ولی با h extension کار نمی کنه .ایده ای دارین ؟ در کل من variable های تماس مثل مقصد تماس و pin code رو بعد از اجرای agi چطور در dialplan صدا بزنم ؟

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

ایمیل مدیریت

Habili@linux-zone.org

در حال انجام ...
X