اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل شماره گیری خط شهری از طریق الستیکس و tda600

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  مشکل شماره گیری خط شهری از طریق الستیکس و tda600

  من از سرور الستیکس و یه کارت digium te133 یه ترانک به سانترال tda600 ایجاد کردم .
  از سمت پاناسونیک همه چیز درست کار می کنه و داخلی ها روی سرور الاستیکس می گیرم و بر عکس از روی سرور الاستیکس داخلی ها سانترال .

  از روی سرور السیتکس وقتی ۹ می گیرم بوق ازاد سانترال و می گیرم ولی وقتی شماره می گیرم بعد از ۵ ثانیه تماس بدون وصل شدن قطع میشه . کسی از دوستان تا حالا برخورد داشته ؟
  آخرین ویرایش توسط masome vahid; در تاریخ/ساعت 06-03-2015, 08:59 PM.

  #2
  سلام سانترال تون هم سرشماره داره ؟ اگر سرشماره برای اتصال به خطوط شهری داره مثلا فرض کنید همون 9 هم برای سانترال هستش شما برای ارتباط با خطوط شهری از روی سانترال باید 2 تا سرشماره 9 بذارید یکی برای الستیکس و یکی هم برای سانترال تون که تماس بره بیرون.

  من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

  کامنت


   #3
   ممنون من ۹ می گیرم بوق سانترال دارم ولی روی بوق *آزاد سانترال شماره می گیرم کار نمی کنه . ولی با دو تا ۹ هم تست کردم . مشکل dtmf هم چک کردم که گوشی dtmf با sip نفرسته .

   کامنت

   درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

   انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

   شبکه های اجتماعی
   در حال انجام ...
   X