اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

پیغام خطای kernel panic در هنگام بوت شدن الستیکس

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  پیغام خطای kernel panic در هنگام بوت شدن الستیکس

  سلام . من یک سرور الستیکس دارم متاسفانه از دیروز سرورم بالا نمیادش و موقع بوت شدن centos با پیغام خطای kernel panic مواجه میشم. لطفا کسی از دوستان اگر تا به حال با این پیغام مواجه شده در رفع این مشکل منو کمک کنه ؟
  با تشکر
  اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

  #2
  سلام این پیغام در لینوکس زمانی رخ میدهد که پارتیشن اصلی شما( / ) پر شده باشد و با توجه به اینکه فرمودین الستیکس دارین و به احتمال زیاد رکوردینگ تماس ها تون هم فعال میباشد همین امر باعث شده تا فضای پارتیشن اصلی سیستم با فایل های رکوردینگ و یا حتی ویس میل پر شده باشد. برای جلوگیری از این مشکل توصیه میشود که هنگام نصب الستیکس و یا حتی استریسک دو پارتیشن ایجاد کنید اول پارتیشن ( / ) و به آن 500 مگابایت اختصاص داده و سپس پارتیشن دوم را به var/ اختصاص دهید و تمامی فضایی باقیمانده را به آن اختصاص دهید. از آنجایی که var پوشه ای است که تمامی رکوردینگ ها ویس میل ها صداها در آن ذخیره میشوند اختصاص دادن یک پارتیشن مجزا به آن تا حد زیادی این چنین مشکلات را برطرف میکند.

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X