اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

تنظیم نبودن ساعت استریسک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تنظیم نبودن ساعت استریسک

سلام دوستان. من استریسک 11 استفاده میکنم. مای اسکیول نصب کردم که استریسک اطلاعات تماس ها رو هم در mysql ثبت کنه. وقتی با یک شماره ای به سرور زنگ میزنم و میرم از توی دیتابیس لاگ تماس رو بررسی میکنم همه چیش اوکیه و زده که فلان شماره زنگ زده به فلان اپراطور وصل شده و 1 دقیقه در فلان تاریخ هم طول مکالمه بوده و .. .

ولی وقتی همون کالرآیدی رو از توی cdr خود استریسک که سرچ میکنم همه چیش اوکی هست به غیر از تاریخ و زمان شروع و پایان مکالمه.

این لاگ مربوط به فایل cdr استریسک میباشد :
    کد PHP:
    "","2109xxxxxxxxx","t","IVR","2109xxxxxxxx","SIP/router-00010050","SIP/router-00010053","Dial","sip/router/405","2017-07-03 09:52:46","2017-07-03 09:52:46","2017-07-03 09:53:49",63,63,"NO ANSWER","DOCUMENTATION","1499075566.68911","" 
    اینم لاگ همون تماس برای همون شماره از توی دیتابیس هست :

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	asterisk calldate.PNG
نمایش ها:	1
اندازه:	72.5 KB
شناسه:	21918

همانطور که مشاهده میکنید در لاگ cdr زمان شروع مکالمه 09:52:46 خورده ولی در تیبل مای اسکیول 14:22:46 ثبت شده.
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X