اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

خرید کدک g729

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  خرید کدک g729

  دوستان اگر کدک g729 را به همراه licence از سایت degium بخریم دقیقا چه چیزی به ما میدن؟

  و میشه وری چندین سرور همزمان از این کدک با لایسن استفاده کرد؟

  آیا روش نصب کدک g729 لایسنس دار مثل نصب بدون لایسنسش هست؟

  #2
  سلام روش نصب که همونه منتها لایسنز یک فایل هست که در سرور قرار میگیرد. اگر شما کدک g729 رو روی سرور نصب کرده باشین میتونید از این کدک برای تماس های اینترنتی استفاده کنید. منتها لایسنز این کدک به منظور استفاده در ابزارهای پیشرفته استریسک مانند کنفرانس های صوتی و غیره از طریق این کدک میباشد.که لایسنز آن را باید per chanel خریداری کنید یعنی به ازای هر کانال یک لایسنز
  در حقیقت شما همون کدک g729 رو که نصب کردین کفایت میکنه و بعد از خرید لایسنز فقط کافیه که فایل رو طبق آموزشی که بعد از خرید به شما میده در سرور اضافه کنید.
  در حال حاضر برای یک تماس تلفنی از طریق اینترنت همان نصب کدک g729 که آموزشش در بخش مروطه گذاشته شده برای شما کفایت میکند .

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی
  در حال انجام ...
  X