اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نحوه ترانك كردن گيت وي New Rock در كال منيجر سيسكو

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  نحوه ترانك كردن گيت وي New Rock در كال منيجر سيسكو

  هدف :
  هدف از اين سناريو نحوه ترانك كردن گيت وي هاي آنالوگ NewRock در كال منيجر سيسكو مي باشد. در اين بخش ترانك كردن گيت وي نيوراك در Cisco Business Edition 3000 آموزش داده مي شود.
  مرحله اول :
  پس از وارد شدن به پنل كال منيجر، براي ايجاد ترانك بين سيسكو و نيوراك به قسمت Add PSTN Connection برويد. نوع Connection Type را SIP Trunk انتخاب و Next كنيد. از قسمت Device Type بخش TBD.Device قسمت Add Device را انتخاب كنيد، سپس يك پنجره pop –up باز مي شود كه در آن بايد نام و آدرس IP گيت وي MX8 را وارد نمايد. بخش Site Association نيز با توجه به اينكه گيت وي به صورت فيزيكي در كجا قرار دارد تكميل كنيد.

  مرحله دوم :گزينه Next را كليك كرده در بخش Service Provider گزينه Advance Connection Pack را انتخاب كنيد . در مرحله بعدي پيكربندي SIP Trunk در بخش Connection Setting اسمي براي Connection را انتخاب و بقيه موارد را مطابق با شكل زير انجام دهيد.
  مرحله سوم :در بخش Advance Setting گزينه Outgoing Transport را در حالت UDP انتخاب كرده و تيك منوي Enable Early Offer for voice and video calls را فعال كنيد.

  از قسمت Connection به بخش Connection Groups برويد و گزينه Add Connection Group انتخاب و طبق شكل زير اسم براي Connection Group انتخاب كنيد.

  سپس مطابق شكل زير SIP Trunk را براي Connection Group در Routing Calls اضافه كنيد.
  مرحله چهارم :پس از وارد شدن به گيت وي FXO در منوي Routing قسمت Routing Table وارد شويد و مطابق شكل عمل نماييد
  مرحله پنجم :از منوي Line به بخش Trunk وارد شويد، سپس مطابق شكل پورت هاي FXO را به اينترفيس ترانك تعريف شده Bind كنيد.

  منبع : http://newrocktech.ir
  آخرین ویرایش توسط k-sharifi; در تاریخ/ساعت 05-11-2015, 10:17 AM.
  او به من آموخت ، من به تو می آموزم و تو هم به او ...
  نگذار این چرخه قطع شود:279:

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X