اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

فیلم مستند “انقلاب سیستم عاملها” داستان لینوکس

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  فیلم مستند “انقلاب سیستم عاملها” داستان لینوکس

  سلام به همه دوستان منطقه لینوکسی ها امروز یک مستند از (انقلاب سیستم عامل ها) که درباره GNU Linux و نرم افزارهای متن باز میباشد رو معرفی میکنم که در این فیلم اشخاص مهمی مثل لینوس تروالدز (سازنده لینوکس) ، ریچارد استالمن (بنیان گذار گنو GNU) حضور دارند.

  دیدن این مستند برای مدیران سرور یا علاقه مندان به دنیای متن باز و لینوکس خالی از لطف نیست.  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 08-30-2023, 07:56 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X