اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

دانلود Microsoft Exchange Server 2013 x64 - نرم افزار مدیریت ایمیل ها در سرور

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  دانلود Microsoft Exchange Server 2013 x64 - نرم افزار مدیریت ایمیل ها در سرور


  Microsoft Exchange Server یکی از پروژه* های بخش تولید Microsoft Server است که امکان ارسال، دریافت و مدیریت Email، تماس ها، تقویم را فراهم می کند و می توان از ابزارهایی مانند Microsoft Office Live Communications Server برای پیام رساندن فوری از آن استفاده کرد، از جمله کاربردهای فراوان Exchange Server قابلیت راه اندازی Public Folder به منظور به اشتراک گذاری ایمیل های دریافت و ارسال شده توسط کابران است. نکته مهم قابلیت تعیین دسترسی کاربران جهت خواندن و یا پاک کردن و ساختن نامه* ها و فولدر هاست به صورتی که یک کاربر فقط بتواند ایمیل های خودش یا دیگران را بخواند و پاک کند. از دیگر نکته* های قابل بحث قابلیت اتصال چند سرور به یکدیگر و دسته بندی کابران است .

  Get business-class email, calendar, and contacts delivered on your PC, phone, and browser. With a simplified approach to high availability and disaster recovery, achieve new levels of reliability and reduce complexity, while protecting sensitive and confidential information.
  Exchange Server 2013 helps to ensure your communications are always available while you remain in control.
  - The Exchange building block model simplifies deployments at all scales, standardizes high availability and client load balancing, and improves cross-version interoperability.
  - Enjoy more uptime through faster failover times and support for multiple databases per volume.
  - A built-in monitoring and managed availability solution provides self-healing features to automatically recover from failures.
  - Simplified load-balancing options improve flexibility and scale even while reducing cost.
  - Reduce storage costs by using larger, less expensive disks.
  More info (open/close)

  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 11-01-2021, 03:01 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X