اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

تبریک به مدیران جدید انجمن منطقه لینوکسی ها

بستن
این موضوع بسته شده است.
X
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  تبریک به مدیران جدید انجمن منطقه لینوکسی ها

  با سلام خدمت همه اعضای محترم انجمن منطقه لینوکسی ها
  به اطلاع می رساند امروز پس از چند سال، یکی از اعضای زحمت کش و قدیمی منطقه لینوکسی ها که به مدت 5-4 سال در سمت مدیر بخش لینوکس فعالیت می کردند به درجه مدیریت ارشد سایت ارتقا پیدا کردند.
  اینجانب به عنوان مدیر کل انجمن منطقه لینوکسی ها به حسین عسکری عزیز با نام کاربری constantin (مدیر ارشد) و سینا رضایی با نام کاربری sinamcp (مدیر بخش مجازی سازی) رسیدن به این مقام بالا را تبریک گفته و برای این دو بزرگوار آرزوی موفقیت های بیشتر دارم.

  با سپاس
  محمد هابیلی مدیر کل انجمن منطقه لینوکسی ها

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

ایمیل مدیریت

Habili@linux-zone.org

در حال انجام ...
X