اطلاعیه

بستن
1 of 2 < >

اطلاعیه مهم

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
2 of 2 < >

اطلاعیه

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

با چه ابزارهایی عملکرد بهینه سازی سایت خود را بسنجیم؟

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  با چه ابزارهایی عملکرد بهینه سازی سایت خود را بسنجیم؟

  آنچه به همراه طراحی سایت در شکل گیری و موفقیت سایت شما دارای اهمیت است بهینه سازی سایت و سنجش عملکرد سایت است. اگر شما سایت کسب و کاری با گرافیک بالا و زیبا را طراحی کرده باشید و به فضای اینترنتی وارد شده باشید اما کاری درباره بهینه سازی سایت تان انجام نداده باشید تمام کارهای شما تا اینجا چندان برای سایت و کسب و کارتان موثر نخواهد بود. پس باید شروع کنید به بهینه سازی سایت خودتان بپردازید. در بازاریابی اینترنتی بهینه سازی سایت عامل بسیار مهم و تاثیرگذاری است که نادیده گرفتن آن همه تلاش های شما را بی اهمیت خواهد کرد. بهینه سازی سایت در واقع راه مطمئن شدن از بازید کاربران و دسترسی راحت آنها به سایت و محل کسب و کار شماست. بهینه سازی سایت و تاکتیک های آن نمایش دهنده سایت شما و کسب و کاری است که در آن راه انداخته اید و این کار برای مخاطبان با جستجوهایی است که در موتورهای جستجو انجام می دهند جلب آنها به سمت سایت تان و راضی نگه داشتن آنها کاری است که بهینه سازی سایت برای سایت شما انجام می دهد و ترافیک و بازدیدهای شما را بالا می برد.
  بیش از 75 درصد از کاربران صفحه دوم سایت را باز نمی کنند. بنابراین داشتن رتبه بندی بالا برای کسب و کارتان عامل حائز اهمیتی است که باید رعایت کنید. در اینجا سعی می کنیم ابزارها و سایت هایی را برایتان معرفی کنیم که شما می توانیم با مراجعه به آنها بهینه سازی سایت خودتان را بسنجید. SEMRush شما به راحتی قادر هستید عملکرد سایت تان را از طریق وب سایت ارزیابی کنید. بررسی و تحلیل کلمات کلیدی و همچنین ترافیک سایت شما و مقایسه آن با سایر رقبا، فاکتور مهمی در بررسی عملکرد سایت شما است. اهمیت محتوای با کیفیت تولید محتوای خوب به منزله قلب بهینه سازی مطرح است و به وجود آوردن مطالب و محتوای با کیفیت در بهینه سازی سایت شما تاثیر مثبتی را ایفا می کند. اما در نظر داشته باشید که فقط تولید محتوا کافی نیست بلکه باید ترافیک کاربران را هم مدنظر بگیرید. باید این را به خاطر داشته باشید که شما برای موتورهای جستجو فقط محتوا و مطلب تولید نمی کنید بلکه از ان مهمتر کاربران و بازدیدکننده ها هستند و شما باید تمام تلاشتان را بگذارید تا محتوای تولید شما به درد کاربران بخورد مطمئن باشید با این کار رضایت موتورهای جستجو را هم جلب می کنید. و شبکه های اجتماعی را هم در پخش کردن محتوای سایت خود از یاد نبرید که تاثیر گذار است. تجربه کاربر یکی دیگر از عوامل بررسی عملکرد سایت شما، تجربه مخاطبان و کاربران سایت شما است. برای اینکار باید همه عوامل تاثیرگذار مانند سرعت بارگذازی صفحه اصلی، طراحی سایت به حالت ریسپانسیو ، و سازگار بودن سایت با دستگاه های مختلف که به اینترنت متصل می شوند در بهینه سازی سایت شما تاثیرگذار است.
  آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-09-2020, 11:29 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

ایمیل مدیریت

Habili@linux-zone.org

در حال انجام ...
X