اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

خطای Skipping VM processing due to insufficient free disk space در Veeam

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  خطای Skipping VM processing due to insufficient free disk space در Veeam

  سلام دوستان. من زمان بک آپ گیری از یکی از ماشین هام با veeam backup پیغام Processing My-Server Error: Skipping VM processing due to insufficient free disk space on datastore datastore2 را نمایش میده. فضایی که برای ریپازیتوری سرور بک آپ در نظر گرفتم زیاد هست (حدود 5 ترابایت) و سمت سرور veeam backup مشکل فضا ندارم. اما از توی ESXI به اون ماشینم که میخوام از بک آپ بگیرم یه هارد 1TB اختصاص داده شده که حدود 990 گیگ اون به ماشین اختصاص داده شده و 10 گیگ فضای خالی داره. من فکر میکنم زمانیکه veeam backup میخواد از ماشین ها بک آپ بگیره ابتدا یک اسنپ شات از ماشین میگیره بعد بک آپ رو انتقال میده روی هارد خودش. این snapshot ی هم که میگیره فکر کنم چون میخواد بریزه روی اون 10 گیگ فضای خالی روی هارد ماشین توی esx و اونجا جا نداره این Error رو میده. ممنون میشم اگر راهکاری دارید کمک کنید.

  #2
  بله ابتدا اسنپ شات میگیره و مشخصه که فضا کم دارید . در مسیر زیر ببینید چند درصد بصورت پیش فرض تعریف شده و میزانش رو کمتر کنید ببینید رد میکنه:
  General Options -> Notifications -> Skip VM processing when free disk space below
  Instagram : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

  Voip Trainer - Asterisk - Elastix - Agi Programming- NewRock

  Voip Expert :ASTERISK-ELASTIX-NewRock Certified-With Experience of Working With
  Sangoma-Digium-Openvox-Synway-Atcom-Quintum Tenor-Polycom-Yealink-Rtx-Snom
  Cisco Collaboration - CME-CUCM-CUPs-CUC-WEBEX
  LPI ( Fundamental - LPI1 and LPI2 ) - Monitoring: ZABBIX-VOIPMONITOR-NAGIOS - CCNA

  Linkedin Profile : https://www.linkedin.com/in/masuma-vahid-26b17b66/

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی

  ایمیل مدیریت

  Habili@linux-zone.org

  در حال انجام ...
  X