اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

حل مشکل خطای A connection attempt failed در Veeam Backup

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  حل مشکل خطای A connection attempt failed در Veeam Backup

  سلام دوستان. من یه سرور لینوکسی CentOS داشتم که فضای این سرور لینوکسی رو به عنوان Backup Repository برای ذخیره بک آپ ها به سرور Veeam Backup معرفی کرده بودم. موقع گرفتن بک آپ با خطای :
  کد:
  9/12/2020 12:43:10 AM :: Processing mali-app Error: A connection attempt failed because the connected party did not properly
  respond after a period of time, or established connection failed because
  connected host has failed to respond 192.168.100.20:2500
  برخوردم که به خاطر فعال بودم Firewall و SELinux در لینوکسم بودش. با غیر فعال کردن این دو سرویس مشکل حل شد ولی این کار اصولی نیست و باید پورت مربوط به Veeam Backup رو در فایروال باز کنید که مشکلی امنیتی پیش نیاد.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

ایمیل مدیریت

Habili@linux-zone.org

در حال انجام ...
X