اطلاعیه

بستن
1 of 2 < >

اطلاعیه مهم

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
2 of 2 < >

اطلاعیه مهم

سلام و احترام. با توجه به سوء استفاده بعضی کاربران در معرفی سایت ها و محصولات شان و همچنین لینک سازی های غیرقانونی این بخش بسته شده و شما میتوانید جهت تبلیغات یکی از تعرفه های تبلیغات را انتخاب و اطلاع دهید. با سپاس
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تبریک به مدیران جدید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

تبریک به مدیران جدید

من در چند امتحان مردود شدم ولی دوستم تمام امتحاناتش را با موفقیت به پایان رساند... حالا دوستم مهندسی در مایکروسافت است و من مالک آن
    بیل گیتس

سلام خدمت همه کاربران منطقه لینوکسی
    امروز بنا به تصمیم مدیریت تیم و با اعتصاب با سیاست های کلیتیم و سیاست های جدید

تیم منطقه لینوکسی
    به اطلاع می رساند , یکی از اعضای زحمت کش و قدیمی که فعالیت مستمری در انجمن داشته را به مدیریت انجمن انتخاب کردیم.

اینجانب به حسین عزیز constantine و اقای سید مجتبی نجفی مقدم
    رسیدن به این مقام
    را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت های بیشتر می کنم.

در اینجا هم از دوستان عزیز اقا میلاد(r0mel) و اقا پویا (net pioneer) به رنک مدیر ازمایشی تیم تبریک عرض میکنم.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 01-11-2020, 08:15 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X