اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

Csma/cd و crc چیست ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

Csma/cd و crc چیست ؟

سلام
    من سیسکو رو تازه شروع کردم به خوندن . الان توی بخش نتورکش هستم هرچی درباره این موضوع سرچ میکنم چیز جالبی گیرم نمیاد.
    این csma/cd مخفف carrier sense multiple access collition detection هست ولی به چه دردی میخوره و به چه کاری میاد نمیدونم ؟
    درباره crc هم همینطور که مخفف cyelic redundancy check هستش فقط میدونم یه نوع میکانیزم هستش ولی اینم متوجه نشدم که توی شبکه به چه دردی میخوره ؟
    با تشکر

سلام
    پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو مطالعه بفرمایید . سیسکو رو به زبان ساده و فارسی میتونید یاد بگیرید .
    نویسنده ش هم آقای شوان هستند مدیر بخش سیسکو

امیدوارم به دردتون بخوره
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-18-2021, 07:17 PM.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
    در حال انجام ...
    X