اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

قدم اول ورود به هک و امنیت چیه؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

قدم اول ورود به هک و امنیت چیه؟

سلام<br>خدمت دوستان عزیز<br>بنده میخوام وارد دنیای هک امنیت بشم هدفم اینه بتونم تو این زمینه کار کنم پروژه بگیرم<br>اطلاعات زیادی ندارم چندتا سوال داشتم خدمت استادید عزیز<br>برای شروع هک و امنیت چه دوره هایی باید بخونم؟<br>بازارکارش چطوره؟<br>واسه یادگیری کجا دوره بریم آنلاین باشه خیلی بهتره<br>راستش من تو گوگل زیاد سرچ کردم چگونه هکر بشیم و خیلی چیزای دیگه ولی چیز درستی پیدا نکردم هرکس یه حرفی زده بود<br>نمیخوام وقتم تلف بشه برم سراغ آزمون خطا برم جلو میخوام یه راهی برم قبلا کسانی رفته باشن چون الان یه سری مباحث دوستان گفتم الکی ذهنم درگیر شد<br>دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید&nbsp;

سلام خدمت شما دوست عزیز
    بنده زمانی که میخواستم فعالیت کنم مشکل شمارو داشتم خیلی ها میگفتن برای شروه برنامه نویسی یادبگیر بعد دیدم زیاد کاربردی نیست حرف های مختلفی میزدن
    ولی هنوز کسی واقعا یک چیز واحد نرسیده بود قدم صفر هک و امنیت چیه باید من از کجا شروع کنم آیا نقشه راهی هست؟
    من داشتم سرچ میزدم جواب شما دوست عزیر خیلی درست بدم یک آموزش خوب پیدا کردم من پایین براتون میزارم اگه سوال دیگه داشتید هم بپرسید

هک و امنیت چگونه شروع کنیم

دانلود کنید اگه سوالی پیش اومد حتما بپرسید

اگه دوستانی دارید هم به انجمن بیارید تا این بخش فعالتر بشه

کامنت

سلام و درود
      بهترین راه برای ورود به دنیای سایبری استفاده از یک نقشه راه مناسب است
      به همه دوستان پیشنهاد میکنم که از این نقشه راه استفاده کنند.
      منابع آموزشی زیادی هم برای تمامی مرحله های آن در سطح نت موجود میباشد.
      در این مقاله تصمیم داریم تا به سوال چگونه هکر شویم؟ پاسخ دهیم و یک نقشه راه ۰ تا ۱۰۰ ورود به دنیای هک و امنیت رو در اختیار شما کاربران کالی بویز قرار دهیم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
      در حال انجام ...
      X