اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

نصب opensuse در کنار ویندوز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

نصب opensuse در کنار ویندوز

سلام دوستان. من برای نصب دوگانه windows و open suse کنار هم به یک مشکل برخوردم. امیدوارم بتونید کمکم کنید. وقتی پس از نصب ویندوز نوبت اپن سوزه میشود برای نصب میخواهد که سیستم دیسک به gpt تغییر کند. و اخطار میدهد در صورت نصب در شرایط فعلی بوت نخواهد شد. یکبار اینکار را کردم که منجر به از دست رفتن کل اطلاعات هاردم شد. ولی با این وجود این بار ویندوز نمیتوانست در gpt نصب شود! حالا با این تناقض چگونه میشود این دو را در کنار یکدیگر نصب نمود؟

حتما نوع دیسک ویندوز برای بوت شدن را uefi انتخاب کنید

کامنت

منظورتان در تنظیمات بوت است؟

کامنت

نه شما گفتید که سوزه را gpt نصب کردید که gpt فقط در حالت uefi هست، برای نصب ویندوز باید دیسک ویندوز از uefi پشتیانی کند

کامنت

من ویندوز را در حالت uefi نصب میکنم. بعد از آن که نوبت اپن سوزه میشود نصب نمیشود. خودش اینکار را میکند.

- - - Updated - - -

دوست عزیز سپاسگزارم. فکر میکنم حق با شماست. بررسی کردم ویندوز را در حالت uefi نصب نکردم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X