اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در نصب کال

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در نصب کال

سلام
    من کالی نسخه 32بیت رو از سایت اصلیش دانلود کردم برای vmware
    با نرم افزار image burn تبدیل به iso کردم
    حالا وقتی نصب میکنم یه صفحه سیاه میاد ه کنارش یه خط هس
    هرکاریم میکنم نمیره اصلا برای ادامه نصب
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنون میشم

سلام اسکرین شات میتونید بدید. و اینکه با dvd کالی لینوکس هم بوت کنید ببینید هم مشکل رو دارید.
    اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

نوشته شده توسط behrooz مشاهده پست
      سلام اسکرین شات میتونید بدید. و اینکه با dvd کالی لینوکس هم بوت کنید ببینید هم مشکل رو دارید.
      اسکرین شات رو پیوست کردم
      رو دی وی هم زدم بله همین مشکل هس باز
      فایل های پیوست شده

کامنت

میتونم بپرسم کدوم نسخه از کالی رو دارید نصب میکنید ؟ و اینکه چرا 32 بیتی و دبیان 6 رو انتخاب کردید؟
        اینستاگرام انجمن لینوکس ایران : https://www.instagram.com/iranlinuxforum

کامنت

سلام وقتتون بخیر - من می خوام کنار ویندوز 7 64 بیتی ، اوبونتو یا ترجیحا کالی رو نصب کنم. سیستم من گزینه های secure boot یا quick boot و مشابه اینها رو در Setup نداره . mainboard گیگا سری g31m و cpu dual core 2.6 ghz دارم. رم 2 و گرافیک 512. هم اوبونتو هم کالی رو با روشهای مختلف نصب کردم . و خیلی هم سرچ کردم توی اینترنت و بعضی نکات و ترفندها رو انجام دادم . اما مشکل حل نشد. لطفا راهنمایی کنید . ممنون میشم.

کامنت

البته اضافه کنم لینوکس نصب میشه . ولی به هیچ روشی نمی تونم بوت همزمانش با ویندوز رو حل کنم . سیستم مستقیم می ره تو ویندوز .

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
            در حال انجام ...
            X