اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

حل مشکل خطای 413 request entity too large در nginx

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

حل مشکل خطای 413 request entity too large در nginx

در حال کانفیگ یک وب سرور روی انجین ایکس بودم که با error زیر که مربوط به دیتابیس mariadb بود مواجه شدم.
    کد PHP:
    413 request entity too large 
    مشکل به خاطر پایین بودن متغییر max_allowed_packet در دیتابیس میباشد. که با بالا بردن مقدار متغییر این مشکل را برطرف کردم. برای حل این مشکل فایل my.cnf خود را پیدا کنید و مقدار زیر را به آن اضافه کنید.
    کد PHP:
    set-variable max_allowed_packet=9000M 
    در این سناریو چون من از وب سرور Nginx استفاده میکردم، نیازی به ست کردن متغییر در تنظیمات my.cnf نبود، و باید این متغییر را در فایل nginx.conf تعریف میکردم. بعد از باز کردن فایل nginx.conf تان کافیست در بلاک server متغییر زیر را تعریف کنید.
    کد PHP:
    client_max_body_size 20M

همچنین پیشنهاد میشود مطالعه کنید.

آموزش نصب LAMP (یا Linux, Apache, MySQL/MariaDB, PHP) در لینوکس

آموزش نصب LEMP (یا Linux, Eginx, MariaDB, PHP-FPM) در لینوکس

موفق باشید.
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 02-06-2021, 03:45 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X