اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

اتصال مشکوک

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

• behrooz
    پاسخ داد
    سلام. خب یکی از کلاینت هاست که یوزر و پسورد هم احتمالا بهش دادید و وصل شده و داره ترافیک مصرف میکنه. مشکل تون باهاش چیه.

یک نظر بدهید:

• Bahadori
    موضوعی را با عنوان اتصال مشکوک ایجاد کرد.

اتصال مشکوک

باعرض سلام و خسته نباشید
    من یک سرور لینوکس Ubunto دارم که حهت سرور وی پی ان Cisco استفاده میکنم .
    و مقداری تازه کار هستم .
    امشب می خواستم ببینم چه ای پی هایی به سرورم وصل هستند که از دستور
    کد PHP:
    lsof -grep ESTABLISHED 
    استفاده کردم :

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید  نام:	lsof -i  grep ESTABLISHED.png نمایش ها:	15 اندازه:	1.04 MB شناسه:	26596

که متوجه این اتصال شدم
    کد PHP:
    sshd      15767   root    3u  IPv4 399857      0t0  TCP static.41.53.217.95.clients.your-server.de:ssh->2.182.117.176:55298 (ESTABLISHED
    وقتی هم که دستور
    کد PHP:
    iftop 
    رو وارد کردم دیدم که این اتصال مشکوک در حال مصرف داده محسوسی هست.

برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید  نام:	iftop.png نمایش ها:	14 اندازه:	110.7 KB شناسه:	26595

می خواستم نظر شما اساتید گرامی رو بدونم که ایا این اتصال مشکوک هست یا نه؟
    فایل های پیوست شده
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 07-07-2019, 10:32 PM.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X