اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل بعد از نصب دبیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل بعد از نصب دبیان

سلام من دبیان نصب کردم و apt-get update و apt-get upgrade را انجام دادم ولی هر برنامه ای بهش فرمان میدم نصب نمیکنه میگه نمیتونم پیداش کنم مثلا apt-get install openvpn اول فکر کردم باید sudo نصب کنم ولی حتی اون هم نصب نمیکنه apt-get install sudo -y با حالت root هم بودم رفتم تو ثلث nano /etc/apt/sources.list مشکل خاص نداشت اگه ممکنه راهنمایم

سلام چه خطایی میده موقع نصب برنامه ها؟ دوم اینکه sources.list رو هم آپدیت کنید. میتونید از این سایت کمک بگیرید. از محتویات داخلش بک آپ بگیرید و به جاش sources.list این سایت رو استفاده کنید ببینید مشکل تون حل میشه.
    Sources List Generator for Debian. It features the official Debian repositories as well as other 3rd party repos.

کامنت

این خطا رو میده :
      کد PHP:
      Reading package lists... Done
      Building dependency tree
      Reading state information
      ... Done
      You might want to run 
      'apt --fix-broken install' to correct these.
      The following packages have unmet dependencies:
      google-chrome-stable Dependslibappindicator3-1 but it is not installable
      Recommends
      libu2f-udev but it is not installable
      openvpn 
      Dependslibpkcs11-helper1 (>= 1.11but it is not installable
      Recommends
      easy-rsa but it is not installable
      E
      Unmet dependencies. Try 'apt --fix-broken install' with no packages (or specify a solution). 
      آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-16-2019, 10:55 AM.

کامنت

کد PHP:
        root@osboxes:~# apt-get install openvpn
        Reading package lists... Done
        Building dependency tree
        Reading state information
        ... Done
        E
        Unable to locate package openvpn 
        آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-16-2019, 10:55 AM.

کامنت

ثلث سیستم
          کد PHP:
          nano /etc/apt/sources.list

# deb cdrom:[Debian GNU/Linux 9.7.0 _Stretch_ - Official amd64 DVD Binary-1 20190123-19:36]/ stretch contrib main

# deb cdrom:[Debian GNU/Linux 9.7.0 _Stretch_ - Official amd64 DVD Binary-1 20190123-19:36]/ stretch contrib main

deb http://security.debian.org/debian-security stretch/updates main contrib
          deb-src http://security.debian.org/debian-security stretch/updates main contrib

# stretch-updates, previously known as 'volatile'
          # A network mirror was not selected during install. The following entries
          # are provided as examples, but you should amend them as appropriate
          # for your mirror of choice.
          #
          # deb http://deb.debian.org/debian/ stretch-updates main contrib
          # deb-src http://deb.debian.org/debian/ stretch-updates main contrib 
          آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-16-2019, 10:56 AM.

کامنت

سلام. چه نسخه ای از دبیان رو نصب کردید؟ این کامند رو بزنید ببینید مشکل برطرف میشه ؟
            کد PHP:
            apt --fix-broken install 

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

من به یک مشکل خوردم هاردم شناسایی نمیشه برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	22-1.png
نمایش ها:	561
اندازه:	1.1 KB
شناسه:	26798

کامنت

نوشته شده توسط alibaran مشاهده پست
                من به یک مشکل خوردم هاردم شناسایی نمیشه برای بزرگتر شدن عکس روی آن کلیک کنید

نام:	22-1.png
نمایش ها:	561
اندازه:	1.1 KB
شناسه:	26798
                عزیزم یه کم جزییات بیشتری در اختیارمون بذارید. منظورتون اینه که موقع نصب دیتکت نمیشه؟ آیا هاردتون توی بایوس دیتکت میشه؟

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
                در حال انجام ...
                X