اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

ابعاد صفحه بعد نصب اوبونتو 18.10

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

ابعاد صفحه بعد نصب اوبونتو 18.10

سلام. برای اولین بار اوبونتو نصب کردم(اولین ورود به لینوکس) . نمیدونم چطور درایور اینتل 4600 رو نصب کنم. ابعاد صفحه در تنظیمات زده 1366x768 ولی خیلی کوچکتر هستش.درایور انویدیایی که شناخته و نصب کردم 390 هستش ولی در سایت انویدیا طبق گرافیک 820M که دارم زده 410 میتونم نصب کنم. با همین گرافیک دومی که فقط نصب کرده. استیم دانلود کردم و بازی رو که پلی میکنم چون ابعاد تصویر بزگتر از صفحه اوبونتو هستش نمیتونم تنظیمات تصویر رو تغییر بدم و ابعاد کوچتری تنظیم کنم.

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
در حال انجام ...
X